Komandą sustiprins Edgaras Stanionis

Šiek tiek netikėtai, bet labai džiugiai norime pristatyti Jums naujausią “Fortūnos – Agavos” šeimos narį – Edgarą Stanionį!

1,94 cm ūgio, lengvojo krašto puolėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose rungtyniaujantis žaidėjas jungiasi prie komandos ir tikimės įneš į komandos žaidimą stabilumo, papildomos energijos ir be abejo patirties.

Kaip jau minėjome anksčiau, dėl traumų, darbo ir šeimyninių aplinkybių 2 ir 3 numerių pozicijos pastaruoju metu neleido komandai išlaikyti stabilumo žaidime. Prisijungus Edgarui, komanda tikisi ne tik užkaišyti šią spragą, tolygiau paskirstyti krūvį, bet ir suteikti jauniesiems žaidėjams neįkainojamos patirties.

E. Stanionis 2006-2007 metų sezone gynė Tauragės “Bremenos-KTU” garbę tame NKL čempionate, o 2010-2012 ir 2013-2016 metais rungtyniavo LKL. Šiemet po traumos ir beveik metų pertraukos, grįžęs į krepšinį sezoną pradėjo Šakių “Vyčio” komandoje, kur per 21 sužaistas rungtynes vidutiniškai pelnydavo 12,4 taško, atkovodavo 3,9 kamuolio ir atlikdavo 1,9 rez. perdavimo.

Paklaustas su kokiomis mintimis ir nuotaikomis jungiasi prie komandos ir kokie likusio sezono lūkesčiai, Edgaras atsakė:

– Malonu, kad jaučiuosi šiai komandai reikalingas. Tikiuosi maksimaliai prisidėti prie gero komandos pasirodymo ir viliuosi, kad pasieksime visus užsibrėžtus tikslus.

Žaidėjas prie komandos turėtų prisijungti jau artimiausiose rungtynėse ir greičiausiai vilkės marškinėlius pažymėtus savo mėgstamu – 5 numeriu.